Informacja handlowa: 793 722 544 lub

Zaloguj się Załóż konto

W przechowalni: 0 szt

Znakowanie gadżetów i odzieży reklamowej

G - grawerowanie laserowe najczęściej stosowane do znakowania metalowych breloków, kubków, wizytowników itp. Wygrawerowanych znaków nie da się usunąć z produktu. Jest to trwała, wyraźna, nie ścierająca się metoda znakowania. Kolor graweru uzależniony jest od rodzaju podłoża i najczęściej przypomina kolor czarny, grafitowy lub ciemno-brązowy. W przypadku materiałów powlekanych, lakierowanych – biały.

T1-T3, N - tampondruk jest techniką polegającą na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego tamponu. Dzięki stosowaniu różnych farb możliwe jest wykonanie znakowania w kilku kolorach. Tampodruk najczęściej stosuje się do znakowania na plastikach, gumie, tworzywach i niektórych tkaninach.

S1-S7 - sitodruk jest techniką polegającą na nakładaniu farby za pomocą formy w postaci siatki - sita. Sitodruk umożliwia jedno- lub wielobarwny druk. Wykorzystywany jest do znakowania na papierze, foliach, metalach i tworzywach sztucznych. Symbole cyfr 1-7 oznaczają grupę cenową.

TT - termotransfer polega na przenoszeniu nadruków wykonanych na specjalnych papierach przeznaczonych do zadruku,  przy pomocy pras termotransferowych. Metodę tę wykorzystuje się do znakowania na kubkach, koszulkach, czapeczkach, puzzlach czy długopisach. Materiały muszą wytrzymać temperaturę ok. 200 stopni.

Sublimacja - to technika nadruku w pełnym kolorze. Nadruk nanoszony jest z drukarki na materiał znajdujący się na prasie. Nadruk sublimacyjny jest wgrzewany w materiał. Najczęściej wykorzystywany jest do znakowania na koszulkach, smyczach reklamowych, tkaninach.

H - haft jest metodą gwarantującą doskonałą jakość i trwałość na długi czas. Wzór jest haftowany za pomocą maszyny sterowanej komputerowo. Nici są odporne na pranie, wzór wygląda estetycznie. Haftem znakować można koszulki, czapki, ręczniki, torby.

C1-C3 – kalka ceramiczna. Jest to najbardziej trwała metoda znakowania ceramiki. Polega na nałożeniu wzoru na specjalnej kalce i przyłożeniu do ceramicznego podłoża. Następnie produkt wypala się w temperaturze około 800 stopni dzięki czemu taki nadruk charakteryzuje się niezwykłą trwałością.

Druk cyfrowy UV – to najnowsza propozycja nadruków na rynku. Polega na nadrukowaniu wzoru na materiale płaskim (plastik, PCV, plexi, szkło, karton itp.) za pomocą specjalnych farb polimerowych, a następnie utrwalenie go światłem UV. Dużą zaletą takiego druku jest wierne odwzorowanie kolorów oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Newsletter

:: Wybierz grupę ::

Kontakt

793 722 544

ul. Leonida Teligi 24, 30-835 Kraków

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00