Informacja handlowa: 793 722 544 lub hurtownia@artmagic.pl

Zaloguj się Załóż konto

W przechowalni: 0 szt

Nadruki na gadżetach

Grupa nadruku:

G - grawerowanie laserowe najczęściej stosowane do znakowania metalowych breloków, kubków, wizytowników itp. Wygrawerowanych znaków nie da się usunąć z produktu. Jest to trwała, wyraźna, nie ścierająca się metoda znakowania. Kolor graweru uzależniony jest od rodzaju podłoża i najczęściej przypomina kolor czarny, grafitowy lub ciemno-brązowy.

T1-T3 - tampondruk jest techniką polegającą na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego tamponu. Dzięki stosowaniu różnych farb możliwe jest wykonanie znakowania w kilku kolorach. Tampondruk najczęściej stosuje się do znakowania na plastikach, gumie, tworzywach i niektórych tkaninach. Symbole cyfr 1-3 oznaczają grupę cenową.

S1-S7 - sitodruk jest techniką polegajacą na nakładaniu farby za pomocą formy w postaci siatki - sita. Sitodruk umożliwia jedno- lub wielobarwny druk. Wykorzystywany jest do znakowania na papierze, foliach, metalach i tworzywach sztucznych. Symbole cyfr 1-7 oznaczają grupę cenową.

TT - termotransfer polega na przenoszeniu nadruków wykonanych na specjalnych papierach przeznaczonych do zadruku,  przy pomocy pras termotransferowych. Metodę tę wykorzystuje się do znakowania na kubkach, koszulkach, czapeczkach, puzzlach czy długopisach. Materiały muszą wytrzymać temperaturę ok. 200 stopni.

Sublimacja - to technika nadruku w pełnym kolorze. Nadruk nanoszony jest z drukarki na materiał znajdujący się na prasie. Nadruk sublimacyjny jest wgrzewany w materiał. Najczęściej wykorzystywany jest do znakowania na koszulkach, smyczach reklamowych, tkaninach.

H - haft jest metodą gwarantującą doskonałą jakość i trwałość na długi czas. Wzór jest haftowany za pomocą maszyny sterowanej komputerowo. Nici są odporne na pranie, wzór wygląda estetycznie. Haftem znakować można koszulki, czapki, ręczniki, torby.

Kategorie

Oferta dnia

Emotikonka plecak - 60324S1mc
Emotikonka plecak - 60324S1mc

47,49 zł z VAT


Newsletter

:: Wybierz grupę ::

Kontakt

793 722 544

ul. Leonida Teligi 24, 30-835 Kraków

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00